Broszka patriotyczna wykonana z monety halfcrown Królowej Wiktorii. Rewers monety przerobiony, bogato emaliowany.
Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry. Drobne odpryski emalii. Patyna, nalot.
Srebro, emalia.
Średnica: 32,0 mm.
Waga: 12,66 g.
Srebro, emalia.
Średnica: 32,0 mm.
Waga: 12,66 g.
> | 10 | ||
200 | |||
> | 20 | ||
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||