Rzadka pozycja bibliograficzna autorstwa jednego z najsłynniejszych polskich numizmatyków.
Na stronie tytułowej adnotacja ekslibrystyczna Eisenberga.
Oryginalne czerwone okładki z lekkimi naddarciami. Część tablic luźna
Ilość stron: 82
Oprawa miękka.
Stan zachowania przedmiotu dobry
Wymiary 20,5 x 28,5 cm