August II Mocny, Talar 1722 Drezno

stan zachowania
2
cena wywoławcza
5 500 PLN
8 500 - 9 500 PLN

Bardzo ładny egzemplarz, o pięknej prezencji.

Lekko niedobity. Piękna, naturalna gabinetowa patyna uciekająca w tęczową.

Drobne zarysowania przed popiersiem. Lekkie pęknięcie krążka.

Srebro, średnica 47 mm, waga 28,6 g.

Stan zachowania
2
Literatura
Kahnt 109, Kopicki 10994 (R1), Kamiński-Kurpiewski 495 (R2)