Zygmunt Stary, Półgrosz 1528 Wilno - V pod Pogonią

stan zachowania
2-/2
cena wywoławcza
~142 EUR
~333 EUR
~190 - 238 EUR

Bardzo ładny egzemplarz rzadkiego półgrosza.
Lekko obiegowa sztuka.
Patyna, nalot.
Resztki połysku menniczego.
Srebro, średnica 20,5 mm, waga 1,25 g.

Ivanauskas 1S363-11 (RR), Kopicki 3182 (R7), Tyszkiewicz 30 mk

Stan zachowania
2-/2