Przepiękne naczynie- półmisek z pokrywą.
Cudownie wykonany roślinny grawer oraz misterny herb Radziwiłłów.
Niesygnowane. Stara, ciemna patyna. Lekkie ślady użytkowania.
Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry.
Waga: 1,922 g Ag
Wymiary: 47,2 x 33,2 cm
Wysokość: 8,3 cm